Dům 1 | Byt C

Popis

V nově vznikající rezidenční čtvrti, na dosah přírody, připravujeme krásné nové byty s vlastnostmi bydlení v rodinném domě o třech bytových jednotkách.


Představujeme krásný dvoupodlažní byt, v němž se budete cítit jako v rodinném domě. V přízemí je obrovský obývací pokoj s kuchyňským koutem a s východem na terasu a na zahradu, přičemž z obýváku se jde po schodišti i do horního patra. Dále je v přízemí koupelna s WC a se sprchovým koutem, technická místnost, hala a zádveří (předsíň). V horním patře je další koupelna s vanou a s WC, ložnice, která disponuje prostornou šatnou a dva dětské pokoje, z nichž jeden má vstup na lodžii, přičemž do všech pokojů a koupelny v horním patře se vchází z haly se schodištěm.


O vytápění a ohřev teplé vody se postará tepelné čerpadlo. V pokojích a v hale bude plovoucí podlaha, přičemž celý byt bude vytápěn podlahovým topením a v koupelnách budou navíc i topné žebříčky.


K bytu náleží jedno zastřešené parkovací stání na pozemku náležícímu k domu. Zatím je dostupné i druhé parkovací stání, které je možné si přikoupit. Další auto lze případně parkovat na parkovací ploše na ulici u domu.


Označení bytu

Typ

Podlahová plocha (m²)

Terasa (m²)

Zahrada (m²)

Parkovací stání (m²)

Stav

Cena s DPH (Kč)

Virtuální prohlídka

C

4 + kk

109,6

18,9

212

17

Volný

12 137 500


Virtual Tour Icon

Půdorysy

1.NP

2.NP

Vizualizace

Kontakt

Ve výhradním zastoupení:


Martin Prokeš

Phone Outline Icon

+420 724 913 515

mails  letter  envelope  mail

reality@martin-prokes.cz