Pozemek 1

Popis

Hledáte pozemek, na kterém můžezte hned začít připravovat projekt pro svůj vysněný dům? V této krásné části Dobřichovic, kterou protíná cyklostezka do Prahy na jednu stranu nebo směrem ke Karlštejnu na druhou stranu, na dosah přírody, asi 15 minut pěšky, do centra města, kde je množství restaurací a sportovišť, školy a školky, blízkost na vlakové nádraží - opět asi 15 minut, odkud jezdí vlaky do Prahy či do Berouna, to vše, pokud ještě k tomu přidáte ten správný dům, máte bydlení svých snů.


Když ve vyhledávači zadáte Regulační plán Dobřichovice - Dlouhý díl, dostanete se na stránky města Dobřichovice, kde najdete všechny potřebné informace o tomto území.


Tento pozemek má výměru 900 m2, a je kompletně zasíťován - je zde veřejná komunikace, elektřina, plyn, optický kabel pro vysokorychlostní internet, voda a tlaková kanalizace. Na pozemku je možno vystavět rodinný dům o jedné až třech bytových jednotkách. Zastavěná plocha může být až 200 m2 a lze postavit dům o dvou nadzemních podlaží bez podkroví nebo o jednom nadzemním podlaží a jednom podkroví.


Pro veškeré další otázky stačí zavolat či napsat na níže uvedené kontakty.

Označení pozemku

Typ

Velikost (m²)

Stav

Cena s DPH (Kč)

1

stavební , zasíťovaný

900

PRODÁNO

8 590 000

Situace

Fotografie

Kontakt

Ve výhradním zastoupení:


Martin Prokeš

Phone Outline Icon

+420 724 913 515

mails  letter  envelope  mail

reality@martin-prokes.cz